|
dzisiaj: 156, wczoraj: 108
ogółem: 1 426 562
statystyki szczegółowe
SEZON 2018/2019 (01.07.2018r - 30.06.2019r)
Przybyli:
Strzemiński Mariusz ( WOLNY ) Lipiec 2018
Rodziewicz Mateusz ( WOLNY ) Lipiec 2018
Szwed Bolesław (SKF FC Dajtki Olsztyn) Luty 2019
Michalewski Marek (SKF FC Dajtki Olsztyn) Luty 2019
Śniadach Patryk (KS Zryw Jedwabno) Luty 2019
Kotliński Daniel (KS Zryw Jedwabno) Luty 2019
Olszewski Wojciech (WOLNY) Luty 2019
Odeszli:
Tarnowski Robert (KS Łęgajny) Luty 2019
SEZON 2017/2018 (01.07.2017r - 30.06.2018r)
Przybyli:
Falkowski Marcin (UKS BUKS BARCZEWO)
Gonera Mateusz (TPS BOGUCHWAŁY)
Jaworski Damian (WOLNY)
Mydło Michał (STOMIL OLSZTYN S.A.)
Obidziński Krystian (WOLNY)
Modrzejewski Dionizy ( KS ZRYW JEDWABNO )
Różycki Jakub (WOLNY)
Winiarski Damian ( KS ZRYW JEDWABNO )
Stasiłojć Dawid ( GKS PISA BARCZEWO )
Zieńko Sebastian ( LEŚNIK NOWE RAMUKI)
Szczech Szymon ( WYCHOWANEK )
Deluga Jakub ( Wolny transfer )
Różycki Dawid ( Wolny transfer - Poprzednio KS Leśnik Nowe Ramuki )
Kamiński Marcin ( Wolny transfer )
Wieśniak Adam ( KS Leśnik Nowe Ramuki )
Kowalewski Dawid ( Wolny transfer - Poprzednio Pisa Barczewo )
Frącz Dominik ( Wychowanek )
Odeszli:
Zink Krystian ( KS Tempo Ramsowo Wipsowo )
Pękała Dariusz ( Wolny transfer )
Rudaś Przemysław (Wolny transfer )
Czarniecki Adam ( zakończenie kariery )
Szerewicz Krystian ( Wolny transfer )
Jędrzejewski Konrad ( Wolny transfer )
Radziszewski Robert ( Wolny transfer )
Cimoszko Piotr ( Wolny transfer )
Stańsko Patryk ( Wyjazd do Trójmiasta )
Jesień 2016
Przybyli:
Dariusz Pękała (GKS Dźwierzuty)
Adam Czarniecki (Korona Klewki)
Marek Głosek (Błękitni Stary Olsztyn)
Piotr Cimoszko (wychowanek)
Konrad Jędrzejewski (wychowanek)
Robert Radziszewski (Tempo/Niedźwiedź Ramsowo)
Krystian Szerewicz (wychowanek)
Odeszli:
Bogdan Orzoł (zakończenie kariery)
Rafał Bralewski ( zakończenie kariery)
Robert Lewandowski ( wyjazd za granicę)
Paweł Wysocki - Borejszo ( zakończenie kariery)
Wiosna 2016
Przybyli:
Hejduk Sebastian (LUKS WILCZEK WILKOWO)
Przybyłek Tomasz ( wychowanek)
Minojć Krystian ( wychowanek)
Stańko Patryk ( powrót z Gdańska)
Orzoł Bogdan ( wznowienie kariery)
Odeszli:
Paweł Radziszewski
Kamil Radzanowski
Damian Osiecki
Wiosna 2015
Odeszli:
Patryk Stańko - przeprowadzka do Gdańska
Arkadiusz Surowiecki - Wyjazd do pracy za granicę
Dołączyli:
Dominik Mończyński ( WKS Dąbrówka Wlk.)
Adam Markiewicz ( wychowanek)
Adrian Hejduk ( wychowanek)
Paweł Radziszewski
Kamil Radzanowski
Damian Osiecki
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lato 2014
Odeszli:
Krzysztof Przybyłek
Bogdan Orzoł - zakończenie kariery
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiosna 2014
Dołączyli:
Robert Lewandowski (wychowanek)
Odeszli:
Marek Głosek ( Błękitni Stary Olsztyn)
Marcin Klonowski
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lato 2013
Dołączyli
Robert Tarnowski (WKS Dąbrówka WLK)
Daniel Szerewicz - wychowanek
Robert Zink - powrót z Błękitnych Pasym
Krystian Zink - powrót z Błękitnych Pasym
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lato 2012
dołączyli:
Patryk Stańko ( Orkan Sątopy Samulewo)
Michał Milewski - przejście z juniorów do kadry seniorów
Marcin Klonowski ( Mewa Prejłowo-Giławy)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odeszli:
Maciek Boniszewski - szuka klubu
Wiosna 2012
dołączyli:
Marek Głosek (Fortuna Gągławki A klasa)
Rafał Bralewski (powrót po 3 letniej przerwie)
Rafał ćwiek ( powrót po 2 letniej przerwie)
Łukasz Wrzesiński (wychowanek)
Odeszli:
Rafał Stypułkowski ( Niedźwiedź Ramsowo A klasa)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jesień 2011
dołączyli:
Arkadiusz Tamkun ( GLKS Jonkowo - liga okregowa)
Tomasz Rzemieniewski (GLKS Jonkowo - liga okręgowa)
Daniel Pabjańczyk - wychowanek
Łukasz Matuszewski - wychowanek
Bogdan Orzoł - powrót po 3 letniej przerwie w graniu w piłkę
odeszli:
Arkadiusz Mazurkiewicz (Jarys Różnowo - B klasa)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lato 2010
dołączyli:
Krajewski Łukasz (wychowanek klubu) - przejście z drużyny juniorskiej
Czarnecki Piotr (wychowanek klubu) - przejście z drużyny juniorskiej
Surowiecki Rafał (wychowanek klubu) - przejście z drużyny juniorskiej
Ciach Paweł [Fortuna Gągławki jr, wypożyczenie z opcją transfery definitywnego]
Boniszewski Maciej [Fortuna Gągławki jr, wypożyczenie z opcją transfery definitywnego]
Woźniczko Dariusz (wolny)
Brejniak Daniel (wolny/Warmia Olsztyn)
Socha Radosław (KS Łęgajny)
odeszli z klubu:
Lewandowski Leszek [Pisa Barczewo II]
Wojtkiewicz Piotr [Burza SRWSIO Słupy]
Wojtkiewicz Łukasz [Burza SRWSIO Słupy]
Reczkowski Kamil [Iskra Dywity]
Grzanowicz Konrad [Iskra Dywity]
Zabielski Grzegorz [Leśnik Nowe Ramuki]
Koprucki Dariusz [szuka klubu / Warmiak Łukta II]
Banaszek Krzysztof [?]
Frydrych Piotr [?]
Waśkiewicz Adam [?]
Oliński Jacek [?]
------------------------------------------------------------------------------
Wiosna 2010
odeszli z klubu:
Rzemieniewski Tomasz [GLKS Jonkowo]
Pszczółkowski Paweł [kariera biegacza]
Marel Daniel [Tempo Wipsowo]
Zawistowski Dariusz [Tempo Wipsowo]
Koprucki Dariusz [szuka klubu]
dołączyli:
Wojtkiewicz Piotr [Burza SRWSIO Słupy]
Banaszek Krzysztof
Waśkiewicz Adam
Reczkowski Kamil
Prusik Łukasz
Drzewiński Paweł
------------------------------------------------------------------------------
Lato 2009
odeszli z klubu:
Arkadiusz Tamkun (GLKS Jonkowo)
Łukasz Chłosta (GLKS Jonkowo)
Bogdan Orzoł
Jarosław Magiera (GLKS Jonkowo)
dołączyli:
Grzegorz Zabielski
Łukasz Wojtkiewicz
Leszek Lewandowski
Arek Skalski
Konrad Grzanowicz
Oliński Jacek
TPS Boguchwały | 6:2 | GKS Kormoran Purda |
2019-06-16, 14:00:00 Boisko gminne (Boguchwały 1) |
||
relacja » |
B-klasa » Grupa 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 19 |