GKS Kormoran Purda - strona oficjalna

• autor: trampi, 2014-04-10 09:50

13.04.2014r. Niedziela godz. 14.00 w Purdzie

KP Purda - FC Dajtki

Zbiórka na Zimie godz.11.45. Zabieramy dowody tożsamości, oraz 2 komplety strojów. Kombinujcie transport.

Mecz z Dajtkami.....

....to dla nas sprawa honorowa. Na jesieni  ulegliśmy w Olsztynie tej drużynie aż 6:1 (5:0) i był to nasz najsłabszy występ jesienny. Swoistym katem naszej drużyny był w tamtym meczu Krzysztof Kłos który zdobył aż 5 bramek. Biorąc pod uwagę jego cały dotychczasowy dorobek bramkowy czyli 8 bramek w tym sezonie wychodzi na to że w meczu z nami przeżywał chyba mecz sezonu i drugą młodość.

Honor naszej drużyny w tamtym spotkaniu uratował Paweł Kaczmarek który zdobył bramkę po asyście Jacka Staniewicza.

W rewanżu faworytem jest drużyna Dajtek, ale tym razem gramy u siebie i na pewno tanio skóry nie sprzedamy. Nasz typ na to spotkanie to 3:2.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Idąc przykładem z innych stron postanowiliśmy pokusić się o typy wyników spotkań na inne spotkania tej kolejki:

Wałpusza 07 Jesionowiec- Korona Klewki

Wszystkie atuty piłkarskie w tym meczu leżą po stronie Korony,ale mecz na jesieni pokazał iż Wałpusza potrafi grać z Klewkami gdzie na wyjeździe ulegli minimalnie 3:2. Nasz typ to 1:3.

Strażak Gryźliny - GKS Szczytno

W poprzedniej rundzie minimalne zwycięstwo 2:1 Szczytna wróży ciekawe spotkanie, jednak Szczytno po falstarcie jaką była na pewno porażka na boisku ze Świątkami ( dopiero WMZPN zweryfikował mecz na korzyść GKS-u 3:0) tym razem da z siebie wszystko i gładko wygra ten mecz. Nasz typ 0:3

Świątki - GKS Dźwierzuty

Na jesieni deklasacja i wygrana Dźwierzut 7:1. Dźwierzuty kroczą pewnie po awans i jak dotąd są niepokonani. Tak będzie i tym razem. Nasz typ 0:5

Spręcowo - KS Wrzesina

W pierwszym meczu wynik remisowy 1:1. Jednak Zespół z Wrzesiny to już nie ta sama drużyna co jesienią. Duże ubytki kadrowe, oraz kontuzje stawiają tą drużynę na straconej pozycji. Szansą dla nich może być tylko dobra dyspozycja strzelecka Kamila Domańskiego, który nie z takimi zespołami jak Spręcowo zdobywał bramki i przechylał szalę zwycięstwa na korzyść Wrzesiny. Będzie niespodzianka. Nasz typ 2:2

KS Łęgajny - Jonkovia Jonkowo

Ostatni mecz tych drużyn to 7:1 dla Jonkovi. Od tej rundy Łęgajny borykają się z brakiem bramkarza... Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują iż będzie to jednostronne widowisko. Nasz typ 0:5

autor: czester22 2014-04-10 13:09:20

Profil czester22 w Futbolowo Siema Aro w tym meczu Wam odpuszczę z powodu kontuzji nie wiem czy wogóle w tej rundzie pogram ( zobaczymy ), ale będę na meczu kibicował to pogadamy.
Pozdrawiam Klose.

autor: trampi 2014-04-10 16:33:24

Profil trampi w Futbolowo To lipa bo chłopaki już się na Ciebie szykowali hehe ;) - do zobaczyska

autor: Krajus94 2014-04-11 11:39:09

Profil Krajus94 w Futbolowo to My jesteśmy faworytem w tym meczu i w niedziele trzeba to udowodnić :)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TPS BoguchwałyGKS Kormoran Purda
TPS Boguchwały 6:2 GKS Kormoran Purda
2019-06-16, 14:00:00
Boisko gminne (Boguchwały 1)