FC Dajtki - KP Purda 4:1 (1:1)

Bramki:

0:1   10 minuta   Paweł Kaczmarek, asysta Jacek Staniewicz

1:1     16 minuta Dajtki

21 minuta meczu niesłuszny spalony

23 minuta meczu akcja Tamkun- Kaczmarek

26 minuta meczu faul w polu karnym na Kaczmarku

29 minuta meczu poprzeczka Łukasz Krajewski

35 minuta meczu akcja Szlom- Kaczmarek

65 minuta meczu Kaczmarek

2:1     68 minuta meczu Dajtki ( brak nagrania )

3:1     71 minuta meczu Dajtki

72 minuta meczu faul w polu karnym na Robercie Zinku

74 minuta meczu rzut rożny

80 minuta meczu Robert Zink

4:1     85 minuta Dajtki

Relacja:

Mecz z Dajtkami zakończył się wynikiem 4:1 dla gospodarzy i jest to trochę za wysoki wynik patrząc na przebieg meczu. Co prawda Dajtki wygrały zasłużenie,ale i my mieliśmy swoje szanse.

Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. Często gościmy pod bramką Dajtek czego efektem bramka Pawła Kaczmarka na 0:1, mamy kolejne szanse ale brakowało precyzji lub ostatniego podania.Dajtki wyrównują po długiej ladze z pod własnego pola karnego na 20 metr pod naszą bramką gdzie piłki nie sięga najpierw zaskoczony lekko Rzemieniewski, a potem mocno spóźniony w bramce Krystian Zink wychodzi do piłki co z łatwością wykorzystuje napastnik Dajtek lobując go i tak naprawdę z niczego mamy wyrównanie.

Do przerwy mamy remis.

W przerwie zmęczonego Krajewskiego zmienia Robert Zink.

Dajtki od początku drugiej połowy mocno przycisnęły, a nasza obrona zaczęła popełniać mnóstwo błędów w ustawieniu. inna sprawa że cała nasza drużyna mocno opadła z sił po pierwszej połowie i Dajtki zdominowały nas przede wszystkim kondycyjnie. Z przodu nie jesteśmy już tak groźni jak w pierwszej połowie. Po jednej z akcji Dajtek chyba faulowany w polu karnym był przez naszego bramkarza napastnik Dajtek ale sędzia puszcza grę i wychodzimy z dobrą kontrą po której sam na sam z bramkarzem Dajtek znalazł się Kaczmarek ale trafił bramkarza w głowę próbując przerzucić futbolówkę nad nim. ta sytuacja zemściła się i w krótkim odstępie czasu tracimy 2 bramki wykazując się dużą nieporadnością w grze obronnej. W 60 minucie za Dominika Mończyńskiego do gry wszedł Robert Tarnowski.

Próbujemy odrabiać straty ale sędzia spotkania był tak słaby że swoimi błędnymi decyzjami nie pozwolił nam na zdobycie kontaktowego gola- gdzie w polu karnym Dajtek faulowany był szarżujący z piłka Robert Zink, to sędzia odgwizdał rzut wolny z przed pola karnego mimo że ewidentnie faul był już co najmieniej 2 metry w polu karnym.... no cóż ... jaka liga tacy sędziowie ( po meczu tłumaczył się że nie gwizdnął karnego iż doszedł do wniosku że wcześniej skrzywdził Dajtki nie dyktując 11-stki- co najmniej dziwne podejście)

Przy stanie 3:1 mamy jeszcze 100% sytuację do zdobycia bramki ale Robert Zink zamiast po ziemi dogrywać piłkę wzdłuż bramki do zamykającego akcje Tamkuna podniósł piłkę do góry i przeniósł ją nad poprzeczką bramki gospodarzy.

Dajtki skrzętnie to wykorzystały dokumentując swoją co raz większą przewagę kolejną bramką.

My w 90 minucie meczu mamy sytuację na drugą bramkę ale po raz kolejny zabrakło precyzji w ostatnim podaniu, co wynikało już chyba ze zmęczenia naszych zawodników.

Mimo wielu przerw sędzia który był najsłabszą postacią tego spotkania przedłużył mecz tylko o 2 minuty i przegraliśmy ten mecz wysoko 4:1.

Mimo wysokiej porażki sama gra nie wyglądała tek tragicznie a praktycznie każda ze straconych bramek mogła być zażegnana przez co najmniej 2 zawodników.

Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonym kibicom obu drużyn gdyż obfitował w wiele bramkek, sytuacji podbramkowych jak i spięć między zawodnikami obu ekip.Były emocje. Gratulacje dla ekipy Dajtek, którzy są na dobrej drodze do uzyskania upragnionego awansu.